Milanobet197 Giriş – milanobet197.com Yeni Giriş Adresi

Milanobet197 Giriş – milanobet197.com Yeni Giriş Adresi

Milanobet güncellenen yeni adresi ile tekrardan siz değerli müşterilerinin hizmetinde. Yaşanan son erişim engellemesinin ardından yeni giriş adresi milanobet197.com olarak belirlenen ve eski adresteki üyelik bilgileriniz ile yine aynı şekilde işlem yapabileceğiniz güncel adres hizmetinize girmiştir.

Milanobet Ziraat Cepbank İle Para Yatırma

Milanobet, ziraat cepbank ile para yatırma işlemleri diğer bankalara göre daha kolay ve hızlı olup kesin sonuçlar vermektedir. Ziraat bankasının vakıf bankası olmasından dolayı yatırım ve çekim işlemlerinde diğer bankalara göre daha avantajlı olduğu görülmüştür. Bu sebep ile de milanobet bu banka ile çalışmayı tercih etmektedir. Öncelik ile bu işlem için ziraat bankasında hesabınızın olması gerekmektedir. Eğer hesabınız bulunmuyor ise de farklı bir yol tercih edebilir ya da yeni hesap alabilirsiniz. Bu işlem son derece kolaydır fakat belirli başlı kısıtlamalar mevcuttur.

  • Gün içerisinde en fazla 1000 TL’lik yatırım/çekim yapabilirsiniz.
  • Haftalık olarak en fazla 5000 TL’ lik yatırım/çekim yapabilirsiniz.
  • Aylık olarak en fazla 6000 TL ‘ lik yatırım/çekim yapabilirsiniz.

Ziraat Bankasının koyduğu bu kurallar gereği ile işlemler hacimleri kısıtlı bir düzeyde ilerlemektedir. Her ne var ki güvendiğiniz bir arkadaşınızın hesabını ödünç olarak kullanabilirsiniz.

Milanobet Bedava Bonus

Milanobet bedava bonusları sıklık ile değişmekte olup yine de belirli başlı yöntemlerdeki bonuslar aynı kalmaktadır. Bunlar zaman zaman değişim gösterebilmek ile birlikte farklı ödeme yöntemlerini içerdiği için sıklık ile değişmektedir. Örnek olarak eğer papara isimli uygulama üzerinden yatırım işlemlerinizi gerçekleştirirseniz meblasına bağlı olarak fazladan bonus kazanma imkanınız bulunmaktadır. Bazı bankalar aracılığı ile işlem yapmak isterseniz de farklı bankaların farklı bonusları mevcuttur. Daha ayrıntılı bilgi için müşteri destek hattımıza ya da güncel giriş adresimizde bulunan promosyonlar bölümünden inceleyebilirsiniz. Bir diğer taraftan ise havale ücretlendirme konusudur. Bu konuda firmanın yapabileceği çok fazla imkan bulunmamak ile birlikte yine de sizlere bonuslar verilmektedir. Örnek olarak free spin bonusları verilebilir. Bu bonuslar ise sadece canlı casino ve rulet oyunlarında geçerlidir ve çevrimsiz bonuslarıdır.

Etiket: milanobet 197, milanobet197, milanobet197.com